Najbliższe Spotkania:

Harcerze:
-
Wilczki:

Obóz Wilczków: trwa

pełny harmonogram: link

harmonogram na okres roku szkolnego 2012/2013 już wkrótce

Szefowie

Szczepowy 1 Szczepu Legionowskiego i Szef Gromady Wilczków: Zbigniew Minda
kontakt:

tel: 669291521 mail: zbigniew.minda@gmail​.com


Szczepowy Skautów Europy w Legionowie, a jednocześnie Komisarz Federalny Federacji Skautingu Europejskiego. Skończył studia na Sorbonie w Paryżu.  Pracuje w Narodowym Banku Polskim. Od kilku miesięcy jest żonaty. W harcerstwie jest już od niepamiętnych czasów. Głównie dzięki Jego pomocy udało się nam stworzyć środowisko legionowskie. Mimo, że pełni trzy funkcje (jest także akelą gromady), potrafi znaleźć czas na prowadzenie bloga, na którym można znaleźć wiele ciekawych artykułów. Świetnie jeździ na rolkach.

Osobiście Zbyszka poznałem 1,5 roku temu z czego bardzo się cieszę, gdyż  jest to człowiek życzliwy, otwarty, uśmiechnięty, na którym zawsze mogłem polegać. Nie traktuj tego, Drogi Czytelniku, jako próby przypodobania się, ale prawdziwe wyznanie, gdyż moim zdaniem gdyby nie pomoc Zbyszka, na nasz szczep z pewnością musielibyśmy jeszcze długo poczekać.


                                                              ~HO. Adrian RosteckiSzef Drużyny: Adrian Rostecki
kontakt:
tel: 794667279 e-mail: adrian.rostecki@gmail.com

"Inteligentny, sprytny, i przystojny student SGGW. Związany z harcerstwem od 2008 roku. Jako pierwszy zastępowy Wilka, zdobył sprawność wywiadowcy. W trakcie jego "panowania", zastęp ten stał się potegą. W 2009 r. przeszedł do kręgu wędrowników. Po roku został przybocznym PuSZczy. W trakcie swojej służby wędrowniczej został Harcerzem Orlim. Od 2011 roku- drużynowy 1. Drużyny Legionowskiej. Doskonały piłkarz i aktor. Interesuje się sportem, książkami i wieloma innymi rzeczami. Moim skromnym zdaniem, jest to jeden z najlepszych drużynowych w Polsce, a także jeden z najfajniejszych ludzi jakich kiedykolwiek poznałem."

                                                                    ~Wyw. Rafał Dziekoński

Szef Kręgu: Mateusz „Pieran” Pierański

kontakt:
tel:790213458 e-mail: mateusz.pieranski@gmail.com

Działacz w Legionowskim środowisku skautowym od początków jego istnienia. Początkowo czołowy  PuSZczańskiego zastępu Wilk 42(dosłużył się stopnia Wywiadowcy). W wieku siedemnastu lat dołączył do Kręgu Młodych Wędrowników PuSZczy. Po roku osiągnął stopień HO i objął posadę przybocznego PuSZczy. Po dwóch latach został pierwszym szefem legionowskiego Kręgu Młodych Wędrowników. Prywatnie: student dwóch kierunków na Politechnice.

                                                               ~Adam Winiarczuk